O spoločnosti

DELTA ONLINE spol. s.r.o. je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti elektroinštalácií, počítačových sietí, virtuálnych privátnych sietí, infraštruktúrnych riešeniach s prístupom do celosvetovej siete internetu a kompletného zabezpečenia v oblasti výpočtovej a telekomunikačnej techniky.

Spoločnosť DELTA ONLINE vznikla v roku 2001. Dlhoročné skúsenosti nám umožňujú ponúkať riešenia na vysokej odbornej úrovni navrhnuté na najmodernejších technológiách.


DELTA ONLINE realizuje riešenia "na kľúč" podľa želania zákazníka, od analýzy a projektu, cez realizáciu, odovzdanie diela s príslušnými certifikátmi až po garantovaný servis. Znamená to výhodu jedného partnera v oblasti dodávky, správy a bezproblémovej prevádzky firemnej infraštruktúry. Uľahčuje a zjednodušuje vzájomnú komunikáciu, inštaláciu systémov a predovšetkým ďalšiu servisnú a prevádzkovú podporu.


Spoločnosť DELTA ONLINE je pre svojich zákazníkov partnerom, ktorý vo svojich riešeniach rešpektuje súčasné požiadavky klienta a zároveň kladie dôraz na otvorenosť technologického zázemia do budúcnosti v záujme maximálnej ochrany investovaných prostriedkov.Súčasťou sú aj referencie uvedené ďalej.


Cieľom našej spoločnosti je kvalita poskytovaných služieb a maximálna spokojnosť zákazníka. Našimi najlepšími referenciami sú spokojní klienti, ktorým sme poskytli profesionálne riešenia, poradenstvo a služby.


Naši odborníci sú pripravení prevziať všetky starosti pri realizácii a prevádzke vašej infraštruktúry.

V roku 2003 sa spoločnosť DELTA ONLINE. stala držiteľom licencie na zriaďovanie a prevádzkovanie pevnej verejnej telekomunikačnej siete, evidovanou pod číslom 9683/2003.

V roku 2011 sa spoločnosť DELTA ONLINE stala certifikovaným prefer partnerom výrobcu infraštruktúrnych riešení od výrobcu HP. Úroveň partnerstva môžeme poskytnúť priamo od vendora.

V roku 2010 sme sa stali partnermi spoločnosti Supermicro. Technológický výrobca informačnej techniky ako vhodná alternatíva predchadzajúcich vendorov.

Okrem toho sme certifikovaný od viacerých výrobcov technológii, ktorý sú uvedený v ďalej v časti technologický partnery.